kartáče k vysavači

Váš průvodce příslušenstvím pro vysavače

Už jste se někdy zamýšleli, na co jsou všechny ty kartáče a nástavce přiložené k vysavači? Rádi bychom vám tedy představili vaše nejlepší pomocníky při úklidu, kteří vám usnadní množství únavných a rutinních domácích prací.

Multifunkční kombinovaný nástroj 3 v 1

Některé z našich vysavačů jsou vybaveny pouze jediným kusem příslušenství. Ale neznepokojujte se – v oblasti příslušenství pro vysavače je to něco jako švýcarský nůž. Obsahuje tři nástroje v jednom – kartáček na prach, štěrbinovou hubici a dokonce se dokáže rozložit na hubici na čalounění. Poskytne vám vše, co potřebujete k udržování domácnosti „jako ze škatulky“. Podívejme se na něj spolu blíže.

Kartáček na prach

Začněme kartáčkem na prach. Tento praktický nástroj vyčistí všechny citlivé a náročné povrchy. Díky měkkým štětinám je ideální na čištění parapetů, stínítek, obkladových desek apod. Můžete ho použít i k vysávání prachu z nábytku a jiných předmětů, které se snadno poškrábou.

Štěrbinová hubice

Jak jste už asi uhodli z názvu tohoto nástroje, štěrbinová hubice je určena k vysávání omezených prostorů a mezer, do kterých se jiné hubice nedostanou. Je ideální pro vysávání rohů, koutů, okolí radiátorů a úzkých spár mezi polštáři čalounění.

Hubice na čalounění

S hubicí na čalounění zůstanou vaše sedačky, gauče a křesla jako nové. Obsahuje plyšovou lištu, která perfektně sbírá prach, špínu a chlupy ze všech textilních povrchů.

Související články

  • Je kartáč vysavače špinavý?
    hubice vysavače
  • Dbejte na čistý sáček a čisté filtry
    sáček k vysavači
  • Tipy a triky pro vysavače
    vysavač