KOLEKCE EXPLORE 7

KOLEKCE EXPLORE 7

Objevte nový způsob mixování

S mixérem Explore 7 vytěžíte maximum chuti z každé ingredience. Zacházejte s potravinami s respektem, jaký si zaslouží, a uchovejte jejich kvalitu a svěžest. Objevte nový způsob mixování, stačí stisknout jedno tlačítko.

Čerstvější chuť díky šikmé poloze

Víte, že s potravinami třeba zacházet šetrně, pokud chcete, aby si co nejlépe zachovaly barvu a chuť? Při mixování v 10stupňovém úhlu jsou připravené směsi lákavější a chutnější.

Mixér Explore 7 připravuje směsi s prokazatelně svěžejší chutí a jasnější barvou*, protože omezuje zvyšování teploty. Vy si tak můžete vychutnávat chutnější jídla a nápoje.

Explore PISA na stole

Potraviny jsou choulostivé

Potraviny, které vložíte do mixéru, se skládají z miniaturních částeček. Pokud je rozmixujete při příliš vysoké rychlosti, tyto částečky se poškodí do takové míry, že se jejich barva a chuť rychleji znehodnotí.

Proto je správná rychlost během mixování klíčová. Zabrání ztrátě barvy a aroma a rozmixované ingredience si zachovají výraznou chuť.

Technologie PowerTilt® pro prokazatelně lepší chuť

Electrolux vynalezl a patentoval technologii Powertilt Technology®, kterou v současnosti oceňují například i kuchaři z renomované kulinářské školy Le Cordon Bleu na celém světě. Tuto šikmou technologii jsme využili i v mixéru Explore 7.

Technologie PowerTilt® zajišťuje nižší nárůst teploty při mixování, a tím i dokonalou konzistenci vašich směsí.
- Le Cordon Bleu

Šikmý úhel podporuje proměnlivou cirkulaci ingrediencí, a tím zajišťuje efektivnější rozmixování. Umožňuje mixovat potraviny při správné rychlosti a teplotě.

Inteligentní regulace rychlosti

Mixér je navržen tak, aby udržoval konstantní teplotu bez ohledu na typ a množství připravovaných potravin. Mixujte mražené nebo čerstvé ingredience pro vás a celou vaši rodinu vždy s očekávaným výsledkem.

Vychutnávejte si vynikající směsi s bohatou chutí a v požadované kvalitě.

Smoothie ve skle

Unikátní pulsní ovládání zajistí správnou konzistenci

Na rozdíl od jiných mixérů vám mixér Explore 7 umožní mixovat v pulzním režimu při různých rychlostech. Při pulzním režimu se ingredience posouvají směrem k nožům, čímž se zamezuje vzniku vzduchových bublin a předchází vyplavání potravin na hladinu.

Díky tomu je směs rovnoměrnější, ať už má jemnou nebo robustnější konzistenci. Vychutnávejte si dokonalé směsi při každém receptu.

Speciální programy

Každá dokonalá směs vyžaduje optimální postup, rychlosti a správný pulzní režim. Nyní máte k dispozici programy pro přípravu smoothie, nápojů nebo polévek a také na drcení ledu, které to všechno zohledňují**.

Každý program vám přinese vynikající výsledky: program na smoothie obsahuje pulzní režim, při kterém se ingredience účinně posouvají směrem k nožům mixéru, program na polévku zajišťuje pomalé uvolňování tepla, aby se v polévce zachovaly všechny chutě, a program na drcení ledu je ideální pro přípravu ledu do míchaných nápojů.

Receptové programy Pisa

Modely kolekce Explore 7

Nový mixér z řady Explore 7 ve zlatavé barvě připraví vynikající jídlo jediným stisknutím tlačítka. Technologie PowerTilt® hlídá optimální nastavení rychlosti a zároveň udržuje nízkou teplotu, aby si všechny mixované ingredience zachovaly maximum vitamínů a živin, přirozenou barvu a chuť. S přednastavenými recepty budou mít polévky, smoothie a šťávy vždy perfektní konzistenci.
Tento kompaktní mixér řady Explore 7 je sice velmi skladný, ale s plnou výbavou. Nechybí sklon nádoby pod úhlem 10°pro perfektní výsledek mixování jakéhokoli obsahu ani revoluční technologie PowerTilt®, která udržuje nízkou teplotu, aby se ve všech mixovaných surovinách zachovalo maximum chuti a živin. V příslušenství najdete např. mlýnek na kávu nebo koření.
Sklon nádoby pod úhlem 10° umožňuje mixéru z řady Explore 7 dosáhnout perfektních výsledků bez ohledu na množství a druh ingrediencí. Pulzní kontrola při různých rychlostech pokaždé vykouzlí rovnoměrnou konzistenci. Nechybí příslušenství pro přípravu čerstvých šťáv a smoothie ani přenosná lahev, abyste si svou denní dávku vitamínu mohli vzít kamkoli s sebou.
Malý kompaktní mixér řady Explore 7 v elegantním černém provedení. S jeho pomocí připravíte vynikající polévky, ovocné a zeleninové šťávy, smoothie a mnoho dalšího. Ingredience, které do mixéru vložíte, si udrží svoji přirozenou barvu, typickou chuť i maximum živin a vitamínů. Nádoba o objemu 0,6 l je vyrobena z Tritanu bez BPA.
Příslušenství mixéru: filtr na džusy, přenosná láhev, víceúčelový sekáč

Perfektní využitelnost díky správnému příslušenství

Mixéry jsou vybaveny různým příslušenstvím, které rozšíří vaše možnosti v kuchyni. Pomohou vám při přípravě běžných i slavnostních receptů rozličnými způsoby. Jednotlivé modely jsou vybaveny různým příslušenstvím.

 • Filtr na džusy
  Filtr na džusy

  Připravte si vlastní džusy. Do nádoby s filtrem na džus přidejte ovoce, nechte vířivou sílu, aby stáhla ovoce dolů k čepelím a potom směs přefiltruje přes filtrační sítko.

 • Přenosná láhev
  Přenosná láhev

  Nalijte si čerstvý mix do přenosné láhve a vezměte si ji sebou, kamkoli jdete.

 • Víceúčelový sekáč
  Víceúčelový sekáč

  Když v sekáči rozmixujete mandle s trochou oleje, připravíte skvělé mandlové máslo! Kromě toho s ním můžete sekat i cibuli nebo mlít hovězí maso.

* Výsledky laboratorních testů globálního technologického centra Electrolux při přípravě specifických směsí ve srovnání s vysokorychlostními mixéry.

**Receptový program pro nápoje je k dispozici pouze u našich špičkových modelů pískové a tmavozelené barvy.

Chutné směsi pro rozmanité recepty

Vychutnávejte si mixované pokrmy a nápoje ideální konzistence – od salsy až po smoothie. Vyberte si z řady receptových programů a pulzních režimů. Zdravá jídla, která si tak rádi dopřejete každý den, budou chutnat vždy výjimečně.

Kompaktní mixér v pískové barvě

S unikátním pulzním režimem dosáhnete požadovaný výsledek

Na rozdíl od jiných mixérů vám kompaktní mixér Explore 7 umožní mixovat v pulzním režimu při různých rychlostech. Přerušovaný pulzní provoz v kombinaci s různými rychlostmi zajistí správnou konzistenci a očekávaný výsledek při každém receptu.

Připraveno s různými pulsními programy

Výhody receptových programů

Speciální přizpůsobené receptové programy vám zaručí prvotřídní výsledky, se kterými se směsi připravené konstantní rychlostí jednoduše nedají srovnávat.

Při receptových programech se kombinují různé rychlosti, přestávky a pulzní fáze, které vylepšují finální konzistenci a chuť.

Drcený led a smoothie
Příslušenství k mixéru

Perfektní využitelnost díky správnému příslušenství

Mixéry jsou vybaveny různým příslušenstvím*, které rozšíří vaše možnosti v kuchyni. Pomohou vám při přípravě běžných i slavnostních receptů rozličnými způsoby.

*Jednotlivé modely jsou vybaveny různým příslušenstvím.

 • Nádoba víceúčelového sekáče
  Nádoba víceúčelového sekáče

  Připravte si vlastní džusy. Do nádoby s filtrem na džus přidejte ovoce, nechte vířivou sílu, aby stáhla ovoce dolů k čepelím a potom směs přefiltruje přes filtrační sítko.

 • Přenosná láhev
  Přenosná láhev

  Nalijte si čerstvý mix do přenosné láhve a vezměte si ji sebou, kamkoli jdete.

 • Chladící vložka
  Chladící vložka

  Chladící vložka pro přenosnou láhev. Dopřejte si vychlazené nápoje i na cestách.