Vařte zdravě

Vařte jednoduše, chutně a zdravě

Stravování výrazně ovlivňuje naše zdraví - zdravé jídlo nám umožňuje cítit se skvěle a ve formě a pomáhá nám také lépe se vyrovnávat s každodenním stresem. Zdravá strava by ale měla být nejen jednoduchá a dobře stravitelná, ale také chutná. Jedině tak ji budete jíst rádi a bude vám dělat radost.


Zelené smoothie
Štáva z ovoce

Načerpejte sílu z čerstvých šťáv

Čerstvě připravené ovocné a zeleninové šťávy jsou mnohem zdravější než většina prodávaných džusů a dodají člověku hormadu vitamínů, minerálů a antioxidantů. Pití čerstvých šťáv vám může pomoci na cestě ke zdravějšímu stravování a je skvělé zvláště pro ty, kteří jinak příliš mnoho ovoce nebo zeleniny nesní. Čerstvé šťávy vám dodají spoustu energie, ráno skvěle nakopnou a přes den poslouží jako zdravá svačinka. A protože jsou lahodné, nepohrdnou jimi ani ty nejvybíravější děti.

Stolní mixér Masterpiece
Stolní mixér Masterpiece

Stolní mixér Masterpiece - Inovativní technologie PowerTilt pro dokonalé výsledky.


Oříškové máslo
Rozmixováné oříšky v mixéru

Připravte si domácí oříškové máslo

Oříškové máslo je lahodné, skvěle zasytí a představuje úžasný zdroj bílkovin. Oříšky napomáhají udržovat stabilní hladinu cukru v těle. Díky tomu se budete cítit lépe a nebudou vás přepadat náhlé pocity hladu. Burákové máslo je klasika, ale zkoušeli jste už máslo z mandlí nebo kešu ořísků? Jejich chuť vás dostane. Navíc můžete oříšky libovolně kombinovat a vytvořit si tak máslo přesně podle vašich preferencí. Nebojte se dochutit kořením, skvělá je třeba skořice. Vychutnejte si máslo na pečivu, s ovocem, zeleninou a nebo klidně jen tak samotné.

Mixér s technologií PowerTilt
Stolní mixér Masterpiece

Inovativní technologie PowerTilt zajišťuje mimořádně účinné mixování, při kterém nedochází k zahřívání surovin. To je skvělé například při mixování ořechů, které obsahují oleje citlivé na teplo.


Miska plná ovoce

Smoothie přímo do misky

Vychutnejte si husté smoothie přímo z misky. Zkombinujte vaše oblíbené ovoce a vytvořte si smoothie podle vaší chuti.
Zobrazit mixér Masterpiece
Nakrájená zelenina, připravená na vaření v páře

Vaření v páře uchová nejvíce živin

Zelenina je úžasným zdrojem vitamínů a minerálních látek, je ale nesmírně důležité, jak ji připravujeme. Aby v ní zůstaly cenné látky zachovány, je dobré volit co nejnižší teploty a zeleninu příliš dlouho tepelně neupravovat. Nejlepším způsobem je zeleninu uvařit v páře. Zůstane tak nejen zdravá a krásně křupavá, ale také si nejlépe zachová svoji barvu. Proto bude nejen skvěle chutnat, ale i vypadat.

Trouba SteamPro
Trouba SteamPro

Vaření v páře je tou nejšetrnější tepelnou úpravou potravin, které si tak zachovají velké množství živin, lahodnou chuť i perfektní vzhled.

Gwyneth Paltrow a Magnus Nilsson

Jak na zdravé jídlo pro michelinského šéfkuchaře?

Tajemství spočívá v jednoduchosti a využití lehkých a zdravých surovin. Gwyneth Paltrow, herečka a autorka webu GOOP, dostala za úkol připravit zdravý kalifornský pokrm pro Magnuse Nilssona, který je ambasadorem značky Electrolux a zakladatelem michelinské restaurace Fäviken. Gwyneth se rozhodla pro vynikající rybí tostadas, zdravou kombinaci švédské a kalifornské kuchyně.