Oprava spotřebiče

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vyberte si typ opravy

Velké spotřebiče

Opravu své pračky, sušičky, trouby, varné desky, myčky nebo lednice můžete sjednat prostřednictvím našeho zákaznického centra.

Při komunikaci s operátorem budete potřebovat následující údaje: 

  • Datum zakoupení spotřebiče
  • Číslo modelu nebo výrobní číslo (PNC) – najdete ho na výrobním štítku u každého spotřebiče

Zavolejte nám
nebo e-mailem na
zakaznicke.centrum
@electrolux.com

Malé spotřebiče

V případě problémů s malými spotřebiči, jako jsou vysavače, robotické vysavače, varné konvice, toastery apod., využijte náš vyhledavač vybraných servisních středisek po celé České republice.

Fixní cena

Objednejte si servis velkých spotřebičů za fixní cenu, ke které nebudou účtovány žádné další poplatky a náklady. Cena zahrnuje příjezd technika a opravu spotřebiče s použitím originálního náhradního dílu.

Cena opravy 4490 Kč s DPH (pro pračky, sušičky, myčky a vestavěné kávovary)
Cena opravy 3490 Kč s DPH (pro chladničky, desky, sporáky, trouby a mikrovlné trouby, digestoře)

Zavolejte nám

Podmínky

Obchodní pravidla

Osobní údaje

Záruční podmínky

Pozáruční servis

Nabízíme vám autorizovaný pozáruční servis s garancí použití originálních náhradních dílů. Pokud během opravy nastane nenadálá situace, jsme vám plně k dispozici a pomůžeme vše vyřešit k vaší spokojenosti.

Zavolejte nám

Servisní technik opravuje pračku Electrolux

Precizně vyrobené – odborně opravené

Nikdo nezná váš spotřebič lépe než my. Můžete se proto spolehnout, že vám poskytneme ty nejlepší možné služby, kdykoli budete potřebovat. To je náš příslib. Všichni naši servisní technici po celé republice jsou vyškolení na mimořádně vysoké úrovni. Vaše spotřebiče vám zpříjemňují domov a my vynaložíme veškeré úsilí, aby se na tom nic nezměnilo.

Servisní technik opravuje pračku Electrolux

Proč si vybrat opravu s fixní cenou?

  • Naše lokální servisní týmy jsou odborníci na veškeré spotřebiče Electrolux – od sušiček prádla až po myčky nádobí.
  • Pokud nebude při opravě použit náhradní díl, dostanete poukázku v hodnotě 1 200 Kč (v případě FPR za 4490 Kč) nebo 700 Kč (v případě FPR za 3490 Kč) na nákup příslušenství v našem e-shopu jako dárek.
  • Automaticky máte záruku 6 měsíců na práci a 24 měsíců na náhradní díl. Pokud spotřebič neopravíme, vrátíme vám zaplacenou částku v plné výši.