Oprava spotřebiče

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vyberte si typ opravy

issue-electrolux-dark

Velké spotřebiče

Opravu své pračky, sušičky, trouby, varné desky, myčky nebo lednice můžete sjednat prostřednictvím našeho zákaznického centra.

Při komunikaci s operátorem budete potřebovat následující údaje: 

  • Datum zakoupení spotřebiče
  • Číslo modelu nebo výrobní číslo (PNC) – najdete ho na výrobním štítku u každého spotřebiče

Objednávejte
telefonicky na:
261 302 261
nebo e-mailem na
zakaznicke.centrum
@electrolux.com

issue-electrolux-dark

Malé spotřebiče

V případě problémů s malými spotřebiči, jako jsou vysavače, robotické vysavače, varné konvice, toastery apod., využijte náš vyhledavač vybraných servisních středisek po celé České republice.

issue-electrolux-dark

Fixní cena

Objednejte si servis velkých spotřebičů za fixní cenu, ke které nebudou účtovány žádné další poplatky a náklady. Cena zahrnuje příjezd technika a opravu spotřebiče s použitím originálního náhradního dílu.

Cena opravy: 3 990 Kč s DPH

Objednávejte na čísle: 261 302 261

Podmínky

Obchodní pravidla

Osobní údaje

Záruční podmínky

 

shop-with-confidence-elux

Pozáruční servis

Nabízíme vám autorizovaný pozáruční servis s garancí použití originálních náhradních dílů. Pokud během opravy nastane nenadálá situace, jsme vám plně k dispozici a pomůžeme vše vyřešit k vaší spokojenosti.

Objednávejte na čísle:
261 302 261

Servisní technik opravuje pračku Electrolux

Precizně vyrobené – odborně opravené

Nikdo nezná váš spotřebič lépe než my. Můžete se proto spolehnout, že vám poskytneme ty nejlepší možné služby, kdykoli budete potřebovat. To je náš příslib. Všichni naši servisní technici po celé republice jsou vyškolení na mimořádně vysoké úrovni. Vaše spotřebiče vám zpříjemňují domov a my vynaložíme veškeré úsilí, aby se na tom nic nezměnilo.

Servisní technik opravuje pračku Electrolux

Proč si vybrat opravu s fixní cenou?

  • Naše lokální servisní týmy jsou odborníci na veškeré spotřebiče Electrolux – od sušiček prádla až po myčky nádobí.
  • Pokud nebude při opravě použit náhradní díl, dostanete poukázku v hodnotě 1 200 Kč na nákup příslušenství v našem e-shopu jako dárek. 
  • Automaticky máte záruku 6 měsíců na práci a 24 měsíců na náhradní díl. Pokud spotřebič neopravíme, vrátíme vám zaplacenou částku v plné výši.