Vyrobeno odborníky.

Váš spotřebič známe do posledního šroubku. A navíc máme po celé zemi stovky proškolených odborníků. Pokud váš spotřebič nefunguje, jak má, zkuste níže vyhledat řešení vašeho problému, nebo rovnou zavolejte a objednejte si opravu už dnes. Snadné, pohodlné a rychlé.

Potřebujete pomoci?

Přečtěte si rady a tipy, které vám pomohou s instalací a nastavením spotřebiče, a získejte pokyny pro řešení běžných provozních problémů. Rádi vám také poradíme, jak o váš spotřebič správně pečovat. Stačí zadat dotaz nebo vyhledat přímo váš spotřebič.

Najít dokumentaci

Vyhledejte si příručky v angličtině i v jiných jazycích.

Prozkoumat dokumentaci

Najít originální náhradní díly

Objednejte si originální náhradní díly, které se zaručeně hodí do vašeho spotřebiče, přímo z naší internetové prodejny. Nedoporučujeme používat univerzální díly dodávané jinými prodejci, mohli by zapříčinit zánik záruky.

Prohlédnout obchod

Objednat si opravu bylo snadné. Technik byl velmi přátelský a dozvěděl(a) jsem se toho spoustu o myčce nádobí.

Jak si objednat opravu

Máte-li platnou záruku, můžete si objednat bezplatnou opravu online nebo telefonicky. Nemáte-li platnou záruku, můžete buďto zakoupit jednorázovou opravu nebo se zapojit do našeho programu Opravy a ochrana a získat tak 12měsíční záruční krytí.

Pračka

Mám záruku

Objednejte si bezplatnou opravu nyní.

Objednat opravu
Opravář

Chci delší záruku

Získejte prodlouženou záruku po celou dobu životnosti vašeho spotřebiče. Kontaktujte naše specialisty na záruky na telefonním čísle:

0880 1234 123
Opravář

Záruka už vypršela

Jestliže záruční doba vašeho spotřebiče už uplynula, můžete v případě potíží buď zaplatit jednorázovou opravu, nebo se stát členem našeho programu Opravy a ochrana. Ten vám poskytne záruční krytí po dobu 12 měsíců.

0880 1234 123

Náš příslib

Můžete nám důvěřovat, že poskytujeme zákazníkům tu nejlepší možnou péči den co den. To je náš příslib. Naši technici po celé zemi jsou vyškoleni na mimořádně vysoké úrovni. Naše týmy působící v oblasti služeb zákazníkům jsou přátelské, nápomocné a efektivní. Jsme jednoduše odborníci a postaráme se o to, aby vaše domácnost zase bezchybně fungovala. Vaše spotřebiče vám zpříjemňují život doma a my vynaložíme maximální úsilí, aby se na tom nic nezměnilo.