Servis spotřebičů

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Neváhejte se obrátit na naše zákaznické centrum v případě, že potřebujete zajistit servis pro velké spotřebiče, a pro servis malých spotřebičů využijte vyhledávání nejbližšího autorizovaného servisního střediska ve vašem okolí.

Velké spotřebiče

Pokud potřebujete zajistit opravu velkých spotřebičů (např. pračky, sušičky, trouby, varné desky, myčky či lednice), kontaktujte naše zákaznické centrum na telefonním čísle 261 302 261 nebo prostřednictvím e-mailu zakaznicke.centrum@electrolux.com  

Pro zajištění opravy budete potřebovat následující údaje:

  • Datum zakoupení spotřebiče
  • Číslo modelu nebo výrobní číslo (PNC) – najdete na štítku, kterým je váš spotřebič opatřen

Malé spotřebiče

V případě problémů s malými spotřebiči (vysavače, robotické vysavače, varné konvice, toastery apod.), využijte naše vyhledávání nejbližších servisních středisek v okolí vašeho bydliště. 

Jak vyhledat model vašeho spotřebiče nebo jeho výrobní číslo?

Číslo modelu nebo výrobní číslo (PNC) najdete na produktovém štítku, kterým je váš spotřebič opatřen. Nemůžete najít produktový štítek? Podívejte se na návod pro jednotlivé spotřebiče.

Náš příslib

Můžete nám důvěřovat, že poskytujeme zákazníkům tu nejlepší možnou péči den co den. To je náš příslib. Naši technici po celé zemi jsou vyškoleni na mimořádně vysoké úrovni. Naše týmy působící v oblasti služeb zákazníkům jsou přátelské, nápomocné a efektivní. Jsme jednoduše odborníci a postaráme se o to, aby vaše domácnost zase bezchybně fungovala. Vaše spotřebiče vám zpříjemňují život doma a my vynaložíme maximální úsilí, aby se na tom nic nezměnilo.